Zmarła Krystyna Kaczmarek

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Krystyny Kaczmarek, wieloletniej dyrektorki i nauczycielki Szkoły Podstawowej w Golinie.

Łączymy się w bólu i przekazujemy najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny oraz najbliższych.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 22 kwietnia 2021 r. W kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Jarocinie o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza święta. Następnie o godz. 15.00 ciało śp. Krystyny Kaczmarek zostanie złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Jarocinie.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną sztandar szkoły będzie niesiony przez nauczycieli.

Jeśli ktoś chciałaby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu śp. Krystyny Kaczmarek, to może indywidualnie to uczynić.

Niech spoczywa w pokoju ….