Wicemistrzostwo powiatu

Kolejny sukces w tym roku szkolnym odnieśli nasi szkolni sportowcy. W hali liceum odbyły się mistrzostwa powiatu w unihokeju roczników 2007-08. W turnieju finałowym wystartowało osiem szkół: SP 2 Jarocin. SP3 Jarocin, SP4 Jarocin, SP Mieszków, SP Roszków, NSP Jarocin, SP Kotlin, SP Golina.

Nasza reprezentacja zdobyła wicemistrzostwo powiatu przegrywając dopiero w finale z regularnie trenującą unihokej SP Kotlin.

W spotkaniach grupowych nasza drużyna nie straciła bramki i z drugiego miejsca awansowała do półfinału. W półfinale grała ze zwycięzcą grupy A SP Mieszków. Rywale prowadzili 1-0 jednak ambitnie grający nasi zawodnicy odrobili straty a następnie wygrywając spotkanie awansowali do finału, w którym po zaciętym meczu przegrali 0-2.