Trampoliny i kino

W ostatnią środę października klasy IV i V uczestniczyły w wycieczce do Poznania. Podczas wyjazdu uczniowie odwiedzili park trampolin oraz kino.

Celem  wycieczki do Jump Areny było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby.

Trochę inne odczucia i wrażenia zapewnił uczniom sens filmowy. Niektórzy obejrzeli film o przyjaźni „Jak rozmawiać z psem?”, inni natomiast poznali niesamowite przygody bohaterów animacji „Rodzinka rządzi”. Oba filmy przypadły oglądającym do gustu. Wyjazd do Poznania zapewnił wiele niesamowitych wrażeń i wspomnień obu klasom.