Wakacje rozpoczęte

Ostatni dzień roku szkolnego 2021/22 miał miejsce w ostatni piątek czerwca. Po Mszy świętej uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej. Dołączyli do nich ich najbliżsi a także wszyscy pracownicy szkoły.

Podczas akademii wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa „z paskiem” a także liczne nagrody, a rodzice listy gratulacyjne. Niektórzy uczniowie otrzymali stypendia naukowe i sportowe. W tym roku wśród nagrodzonych na szczególne uznanie zasłużyła czwartoklasistka Gabriela Biernacka. Uczennica tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w Łodzi, zdobyła Mistrzostwo Polski na 300 metrów w swej kategorii wiekowej.

Część artystyczną przygotowali uczniowie kończący swą edukację w golińskiej szkole. Na sam koniec na boisku szkolnym zatańczyli poloneza ….