Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Przed nami nowy rok szkolny. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa jest to czas szczególny. Ta sytuacja wymusiła na nas wprowadzenie pewnych środków bezpieczeństwa.

Bardzo proszę o zapoznanie się procedurami dotyczącymi organizacji szkoły  oraz bezwzględnego stosowania się do zaleceń. Dokument powstał w oparciu o wytyczne, które dostaliśmy z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego, uwzględniając warunki naszej szkoły.

Plik do pobrania tutaj

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się we wtorek 1 września. Najpierw dla chętnych o godz. 8:00 w kościele zostanie odprawiona msza święta.

Z uwagi na bezpieczeństwo zrezygnowaliśmy ze wspólnej akademii. Uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach wg. następującego harmonogramu:

Godz. 9:00
I A – sala nr 16 (p. Dorota Hoffmann)
I B – sala nr 19 (p. Zuzanna Radoms)
II A – sala nr 20 (p. Ewa Orzechowska)
II B – sala nr 17 (p. Izabela Dziurdzia)
III – sala nr 5 (p. Karol Dziurla)

Godz. 9:15
IV – sala nr 13 (p. Katarzyna Zachman)
V – sala nr 15 (p. Sebastian Waszkiewicz)
VI A – sala nr 10 (p. Emilia Marchwiak)
VI B – sala nr 6 (p. Anna Szymkowiak)

Godz. 9:30
VII A – sala nr 2 (p. Hanna Wojczuk)
VII B – sala nr 8 (p. Magdalena Przybylska)
VIII – sala nr 3 (p. Angelika Lisiecka)

Prosimy, aby rodzice nie wchodzili do budynku szkoły, jeśli nie ma takiej konieczności. Wyjątek stanowią rodzice uczniów klas pierwszych.

Obowiązuje zakrycie nosa i ust (maseczka lub przyłbica) oraz dezynfekcja rąk przy wejściu.

Uczniowie wchodzą do szkoły dwoma wejściami:

– kl. I-IV – wejście B od strony boiska

– kl. V-VIII – wejście A od strony ulicy