Nowi uczniowie

Dla 19 uczniów Święto Komisji Edukacji Narodowej było wyjątkowym dniem. W sali gimnastycznej w obecności swych najbliższych oraz przedstawicieli wszystkich klas zostali włączeni do społeczności uczniowskiej.

Pierwszoklasiści po zaprezentowaniu części artystycznej złożyli ślubowanie. Wśród pierwszoklasistów po raz pierwszy w historii naszej szkoły jest uczeń pochodzący z dalekiej Argentyny. Pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Heleny Moszczeńskiej w Golinie dokonał Tomasz Jankowski – dyrektor szkoły. Nowi uczniowie otrzymali również prezenty od Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców. Natomiast w klasie wszelkie przybory szkolne poświęcił ks. Grzegorz Stachurski – proboszcz parafii. Ponadto dyrektor szkoły wręczył nagrody pracownikom placówki i złożył wszystkim życzenia. Głos zabrała także Izabela Kościelniak – przewodnicząca Rady Rodziców i Violetta Zachwiej – przedstawicielka biblioteki publicznej. Radosną nowiną była informacji o nagrodzie burmistrza dla Sebastiana Waszkiewicza.