Jump i pizza

W drugiej połowie października odbył się ostatni wyjazd do Śremu w tym roku kalendarzowym. W sumie na przełomie września i października odbyły się cztery wyjazdy do urokliwego miasteczka.

Za każdym razem cel był ten sam – warsztaty przyrządzania pizzy oraz Jump Space czyli trampoliny. W ten sposób klasy II – VIII poznały czym jest typowa włoska pizza – jak się nazywa, jej historia, jak się przyrządza. Niezwykle wartościowym elementem warsztatów było samodzielne przyrządzenie pizzy a
później jej konsumpcja.

Energia była bardzo szybko utracona na trampolinach pod okiem instruktorów. Po krótkiej rozgrzewce dzieci sprawdzały możliwości trampolin. Korzystały z wielu atrakcji m.in. zjeżdżalni, toru przeszkód, basenu z kulkami. Ponadto dzieci grały w „zbijaka”.