Wyróżnienie dla Anny

Drugi Powiatowy Piknik Ekologiczny już za nami. Rozstrzygnięte zostały 4 konkursy, rozdano super nagrody. A wszystko uświetniły występy uzdolnionych uczniów.

Przez kilka miesięcy uczestnicy konkursów ekologicznych przygotowanych przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie rywalizowali starając się spełnić wymagania organizatorów.

Uczniowie mieli duże pole do popisu i różnego rodzaju formy wyrazu do wyboru. Mogli się bowiem zgłosić do konkurs na najlepszą recytację wiersza o tematyce ekologicznej – „Z Ekologią na Ty”, konkursu plastycznego „Jestem EKO”, proekologicznego „Śmieciom – Stop!” oraz wiedzy ekologicznej „Oswajamy przyrodę”.

Nasza uczennica z klasy VIIA, Anna Jajczyk, w XXII edycji konkursu proekologicznego „Śmieciom – Stop!” pod hasłem „Uwaga na azbest i inne odpady niebezpieczne!” zdobyła wyróżnienie.

Brawo!!!