Dzień Ziemniaka

W pierwszy poniedziałek października klasa VIIIb w ramach dyżuru zorganizowała konkursy z okazji Dnia Ziemniaka. Wydarzenie odbywało się na boisku szkolnym. Uczniowie z klas I-VIII brali udział w pięciu konkurencjach.
Były to: przysiady z plecakiem wypełnionym ziemniakami, skoki w workach po ziemniakach, obieranie ziemniaków na czas, rzut ziemniakiem w dal oraz rzut ziemniakiem do celu. Wszystkie klasy wybierały po jednym przedstawicielu do każdej konkurencji. W przypadku niektórych rozgrywek zawodnik musiał cechować się siłą, w innych szybkością, dokładnością, a nawet zdolnościami manualnymi.
Wszystkie klasy bardzo zaangażowały się w tą zabawę, dzięki czemu całość wyszła naprawdę dobrze. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach z okazji Dnia Ziemniaka.