Święto Patronki Szkoły

Tegoroczne Święto Patronki Szkoły odbyło się dokładnie w urodziny Heleny Moszczeńskiej.

Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji. Gra edukacyjna w na całym terenie szkoły. Zadaniem było znalezienie oraz odwiedzenie wielu stanowisk, na których czekały różnego rodzaju zadania. Trzeba było wykazać się wiedzą, ale i aktywnością sportową. Spośród najlepszych uczestników losowano nagrody, a główną była – hulajnoga!!!!
A co jeszcze było? Inspiracje plastyczne czyli kącik artystyczny, pokaz talentów koncert zespołu, pokaz boksu i wiele innych atrakcji.
Punktem kulminacyjnym był mecz w siatkówkę. Rywalizacja toczyła się między nauczycielami a „resztą świata” (rodzice, absolwenci)
Rada Rodziców zapewniła zaplecze gastronomiczne. Dużym powodzeniem cieszył się zamek dmuchany.

Skoro urodziny to rzecz jasna nie mogło zabraknąć tortu. Dla każdego, dziecka i dorosłego, wystarczyło po kawałku i nawet więcej!